آراد برندینگ
خانه / تجهیزات نورپردازی استودیو / تجهیزات نورپردازی استودیو | وسایل مورد نیاز آتلیه عکاسی

تجهیزات نورپردازی استودیو | وسایل مورد نیاز آتلیه عکاسی

تجهیزات نورپردازی استودیو یکی از وسایل مورد نیاز آتلیه عکاسی است. برای اینکه بتوانید یک آتلیه عکاسی داشته باشید ابتدا میبایست دوره حرفه ای عکاسی را بگذرانید سپس برای اینکه بتوانید آموخته های خود را به منسه ظهور برسانید و هنر خود را در قابی چشم نواز به نمایش بگذارید، نیاز به تجهیزات آتلیه عکاسی دارید.این گام اول برای راه اندازی یک استودیو یا آتلیه عکاسی میباشد.

در واقع لازمه داشتن یک آتلیه عکاسی تهیه بهترین دوربین های حرفه ای و تجهیزات نورپردازی در سطح وسیع و پیشرفته میباشد. هر آتلیه یا استودیویی اگر مجهز به تجهیزات نورپردازی نباشید قادر به انجام کار نخواهد بود زیرا دوربین و نور دو عامل وابسته بهم و تاثیر گذار در عکاسی میباشد که نبود یکی از آن موجب ایجاد نقص در کار میشود.

تجهیزات نورپردازی استودیو | وسایل مورد نیاز آتلیه عکاسی

مرکز فروش لوازم آتلیه عکاسی

مرکز فروش لوازم آتلیه عکاسیبرای اینکه استودیویی پرفشنال داشته باشید حتما از مرکز فروش لوازم آتلیه عکاسی معتبر و دارای کالاهای تضمینی استفاده کنید.

عده ای از فروشندگان تجهیزات اتلیه عکاسی به دنبال کسب سود بیشتر برای خودشان با مارکهای تقلبی مردم فریبی میکنند.

و در عین حال پولی برابر با قیمت مارکهای اورجینال از خریداران دریافت می نمایند. بسیار در خرید کالاهای خود دقت کنید و نشان اورجینال محصول مورد نظرتان را شناسایی کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

اما برای خرید آسان تر شما و حذف واسطه گری، مراکز فروش معتبر وسایل مورد نیاز اتلیه را در سایت قرار می دهند تا هم از خرید بی دردسر و ارزان اینترنتی لذت ببرید و هم از اصل بودن کالای خود مطمئن شوید.

عرضه تجهیزات نورپردازی عکاسی و فیلمبرداری

عرضه تجهیزات نورپردازی عکاسی و فیلمبرداریعده ای معتقدند که عکاسی یک کار پیچیده و طاقت فرسا میباشد. انجام امور مربوط به آن بسیار سخت است و از عهده هر شخصی خارج است.

که البته این نظر نیز تا حدودی درست خواهد بود اما برای فردی که دوره های پیشرفته را گذرانده و میتواند در رده های حرفه ای عکاسی کند، تنها نیازی که احساس میشود دوربین های حرفه و تجهیزات نورپردازی آتلیه میباشد.

عرضه تجهیزات نورپردازی عکاسی و فلیمبرداری در نمایندگی های فروش به طور مستقیم صورت میگیرد.

شما میتوانید با مراجعه به آنجا انواع لوازم مورد نیاز خود را بیابید و با تایید و گارانتی های موجود، بهترین آن را انتخاب کنید.

مشخصات انواع لوازم کاربردی آتلیه عکاسی

مشخصات انواع لوازم کاربردی آتلیه عکاسیدر زمینه آتلیه یا استودیوی عکاسی انواع مختلفی از وسایل وجود دارد که طبق کاربردی که دارند هم از قیمت متعددی برخوردارند و هم دارای خصیصه های مختلفی هستند.

تجهیزات و لوازم کاربردی قابل استفاده در اتلیه عکاسی عبارتند از:

 • سافت باکس
 • اکتاباکس
 • کاسه استاندارد
 • کاسه بک گراند
 • چترها
 • رادیو فلاش
 • فون ها
 • پانتوگراف
 • خیمه نور
 • زنبوری
 • شیدر

مشخصات انواع لوازم کاربردی آتلیه عکاسی متعدد است. شما با دانستن انواع آن میتوانید مشخصات هریک را سرچ کرده و از آن مطلع شوید.

لیست قیمت تجهیزات نورپردازی آتلیه

لیست قیمت تجهیزات نورپردازی آتلیهقبل از هرچیزی بهتر است بدانید راه اندازی آتلیه و یا استودیوی عکاسی مانند هر شغل و حرفه دیگری نیاز به مقدمات گام به گامی دارد که میبایست آن را عملی و اجرا کنید.

عکس ها به دلیل اینکه خاطرات ما را در دل زمان ثبت میکنند، برای ما بسیار حائز اهمیت میباشند. همه افراد به این موضوع علاقه دارند که تصاویر زیبا، با کیفیت و به یاد ماندنی از آنها گرفته شود تا وقتیکه سالها بعد به تماشای آن می نشینند از دیدنش لذت ببرند و یاداوری گذشته برایشان دلچسب باشد.

اما در مقابل برخی از عکس ها وجود دارند که با دیدن آنها نه تنها خوشحال نمیشویم و ته دلمان ذوق نمیکنیم، بلکه بسیار آزرده خاطر میشویم و از دیدن آن عکس یادگاری عصبی خواهیم شد.

این همان عکسی است که هنگام گرفتن آن با فرد حرفه ای مواجه نبودیم و ابزارآلات پیشرفته ای نداشته یا حتی حداقل اصول عکاسی را رعایت نکرده است.

برای گرفتن عکسی که دیدنش پس از سالها باعث خشنودی ما شود نیاز به دستگاه نورپردازی تاپ و درجه یک داریم.

انواع مختلفی از مدل ها و برندهای گوناگون از آن وجود دارد، به همین دلیل لیست قیمت تجهیزات نورپردازی اتلیه و قیمت تجهیزات اتلیه متغیر میباشد.

     سمیه پورمنفرد
     09123052782
09106697922
     soumiya.pm@
     simapm @
02122232477
     monfaredsupcomp@gmail.com
     www.photofilmiran.com

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ